Konu, Haber ve Duyurular

Yurt İçi Nakliye

Yurt İçi Nakliye  Yurtiçi Lojistik‘ten optimum zamanda optimum maliyetle teslimat … Yurtiçi Lojistik, planlarınızın yurtiçi gönderileriniz, kendi aracınızdaki araç filosu veya sözleşmeli alt tedarikçilerinizle birlikte, alanında uzman ve tecrübeli personel ve uzmanlar ile en uygun maliyetle doğru zamanda doğru noktaya ulaşmasını sağlar.

Yurt İçi Nakliye Yurtici Lojistik ile taşıdığınız ürünler şemsiye sigortası kapsamında sigortalı olarak taşınmaktadır.

Yurtiçi Lojistik, taşımacılık hizmetlerine paralel olarak lokomotiflerin desteğiyle müşterilerinin ihtiyaç duyduğu her yere yükleme ve boşaltma hizmetleri de sunmaktadır.

Yurt İçi Nakliye Kendi birimi ile yazılmış olan LYS (Lojistik Yönetim Sistemi) nakliye modülünü kullanan Yurtiçi Lojistik, tüm nakliye işlemlerini zamanında yapıyor ve müşterilere rapor ediyor.

Yurt İçi Nakliye Müşterilerine çevrimiçi olarak hareketlerini izleyebilme imkânı veren

Yurtiçi Lojistik, farklı sektörlerdeki şirketlerin, sektörlerde uzmanlaşmış bilgi birikimleri doğrultusunda nakliye işlerini,

gerekli gördüğü kural ve şartlar çerçevesinde gerçekleştirmektedir. uygun araçlarla sektör.

Ekonomik Maliyet ve Zamanında Teslim Garantisi

Kamyonların yarısından daha az hacmiyle büyük malları Türkiye’nin herhangi bir noktasına götürmek bizim görevimizdir.

Yurtici Logistics, teslimatlarını 24 saat içinde 600 km’ye, 48 saat içerisinde 600 km’den fazla sürede teslim etti. Bu hizmet, makul maliyetler ve zamanında teslimat ile sektörde büyük ölçekli ürünlerin kısmen teslim edilmesini gerektirmektedir.

Haftalık paletleme gezileri sırasında Yurtiçi Lojistik kısmi palet ürünlerini kapıdan alır ve onları kapıya gönderir.

Tek Noktadan Sevkıyatlar için En Uygun Fiyatlı Çözüm

Yurtiçi Lojistik, tüm Türkiye’de ihtiyaç duyduğunuz aracın türünü belirler, tedarik eder ve sigortalı olarak gerçekleştirir.

Kendini taahhütlü araçlarımızla ve sözleşmeli araçlarımızla gerçekleştirdiğimiz FTL (Tam Araç Yükü) hizmeti, ürünlerinizi belirttiğiniz adrese götürür ve malları en uygun maliyetle teslim ederiz.

Proje Taşıma ile ilgili Yurtiçi Lojistik, proje ekipleri ile yerinde fizibilite analizleri yaparken yükleme, boşaltma ve boşaltma konularında gerekli ekipman desteği sağlamaktadır.

 

Yurtiçi Lojistiksevkıyatlarınız, tam araç yüklerinizin bir noktaya gönderilmesi için en uygun maliyet ve yüksek kaliteli hizmet sunmaktadır. Yurtici Lojistik, sevkıyat sonrası  için en uygun güzergahı belirleyerek ürünlerin kapıdan kapıya teslimini sağlar.

Profesyonel Takip Sistemi ve Özel Filo

 

Özellikle B2B taşımacılık alanında, Yurtiçi Lojistik, kent içinde aynı gün teslimata ihtiyacı olan yük için tercih edilen bu hizmette sizin için en uygun araç ve kasanın tipini belirlemektedir.

Seçilen her araç için gerekli araç sayısı, ilgi noktalarını ve ilgi dönemlerini dikkate alarak belirlenir. Belirtilen gümrüklerde, araçlar sadece gönderilerinizi yerine getirmek için tahsis edilir.

Ayrılan araçlar profesyonel takip sistemleri ile takip edilmekte ve müşterilerimize bildirilmektedir. Hizmet formlarıyla gelen her noktada bildirilen bu tür servislerde, ana işinize odaklanırken, profesyonel bir ekip aracın tüm bakım ve onarımı, zamanında teslimat, sigorta vb. Konularını ele alır. Yurtici Lojistik, sektörel taşımacılık konularında profesyonel çözümler üretmektedir.

1. Asılı Ulaşım:

Asma ürünlerinizi en uygun ekipman ve aletlerle http://corlunakliyeciler.comtaşıyoruz.

2. Evde doğum:

İsminiz altında stokladığımız ürünleri müşterilerinizin kapılarına teslim ederiz.

3. Soğuk Hava Taşıyıcı:

Özel hava koşullarında taşınması gereken ürünlerinizi uygun araç ve ekipman tahsisi ile gerçekleştiriyoruz.

Bir önceki yazımız olan Evden Eve Nakliyat başlıklı makalemizde Çerkezköy, Çorlu ve Çorlu +Nakliye +Şirketleri +Çorlu hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Etiketleri: , , ,

0 yorum

Konuya Yorum Yapınız

You must be logged in to post a comment.


Çerkezköy evden eve nakliyatÇerkezköy Evden Eve TaşımaKapaklı Evden Eve NakliyatÇerkezköy Halı Yıkama, Koltuk YıkamaÇerkezköy Halı Yıkama, Koltuk YıkamaÇerkezköy Nakliye, NakliyatÇerkezköy Nakliye, NakliyatKapaklı Halı Yıkama, Koltuk Yıkama