Konu, Haber ve Duyurular

Parsiyel Taşıma Çorlu

Parsiyel Taşıma Çorlu  Çor-Taş Lojistik; Karmaşık taşımanın yanı sıra kısmi ulaşım alanındaki müşterilere de hizmet sunmaktadır.
Kısmi Taşıma; daha az nakliye mallarına sahip kişilerin veya kurumların daha düşük maliyetli nakliye hizmetleri almasını sağlayan bir lojistik hizmetidir.
Parsiyel Taşıma Çorlu Çor-Taş Lojistik; Müşterilerinden aldığı ürünleri toplar ve ilçelere veya bölgelere göre ürün havuzları oluşturur. Çor-Taş Lojistik, müşteri odaklı bir yaklaşım benimsemekte ve sevkıyat sırasında ürünlerin ve ürünlerin zarar görmemesini sağlamak için gerekli taşıma işlemlerini yürütmektedir. Nihai ürün ve ürün hedeflerine zamanında ulaşabilmek için, gerekli barkod sistemleri uygulayarak ve web üzerindeki nakliye işlemlerini takip ederek müşteri memnuniyeti için gayretle çalışmaya devam ediyoruz.

Belirli bir raf ömrüyle; yiyecek, içecek, kuru gıda, konserve yiyecek, içecek vb. hijyenik şartlar altında taşınır.
Çorlu Lojistik, raf ömrü olan ürünler için hijyenik koşulların ve hassaslığın farkındadır; nakliye kontrollerinde bu özellikleri dikkate alarak sevkiyatlarını gerçekleştirirler.

Parsiyel Taşıma Çorlu Evde teslimat konusunda 10 yılı aşkın deneyime sahip sektörün lider şirketi Çorlu Lojistik; evde teslimatta hizmet kalitesini, engebeli ve eğitimli personelin ve araçların en son teknoloji ekipmanlarıyla birlikte kullanılması.
Çorlu Lojistik; Araçlarının her birinde PDA cihazları bulunur ve müşterilerine rakiplerinden daha iyi hizmet sunar. Bu yenilik sayesinde teslimatlar ve elektronik imza.
• Elektronik malzeme
• Beyaz eşya
• Mobilya ve ev tekstili

Çor-Taş Lojistik; 12 ilçede bir depo ve toplam 25 farklı lokasyonda yükleme kapasitesine sahip olan Lojistik ağı, Türkiye’nin her ilinde 81 ile yayılmıştır.
Müşterileri tarafından kendi talepleri doğrultusunda kendi bölgelerindeki özel mağazalarından teslim alan ürünleri topladıktan sonra; kamyon, pano

Parsiyel Taşıma Çorlu  vb. araçlar bayiler ve müşteri mağazalarına her zaman araçlarla nakliye gerçekleştirmektedir.

Cor Taş Taşımacılığı için; kabul edilen en hassas mesele, müşterilerle olan ilişkilerdir. Geliştirmeyi yürüten deneyimli ekibin müşteriyle sürekli irtibat halinde olduğunun farkındalar ve takımlarıyla olan müşteri ilişkileri üzerine çeşitli eğitim seminerleri düzenleyerek bu konuda daha bilinçli hale gelebiliyorlardı. Hizmet verdiği her müşteriden olumlu geri dönüşüm alıyor.

yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile Dağıtım ve Lojistik hizmetleri sektördeki öncü konumunu korumaya devam etmektedir ve sektör her zaman daha iyi Ar-Ge çalışmalarını sürdürmektedir.

Bir önceki yazımız olan Şehir İçi Nakliye, Çorlu başlıklı makalemizde Çorlu, Çorlu Nakliyat ve Çorlu Nakliye hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Etiketleri: , , , , , , , , , , , ,

0 yorum

Konuya Yorum Yapınız

You must be logged in to post a comment.


Çerkezköy evden eve nakliyatÇerkezköy Evden Eve TaşımaKapaklı Evden Eve NakliyatÇerkezköy Halı Yıkama, Koltuk YıkamaÇerkezköy Halı Yıkama, Koltuk YıkamaÇerkezköy Nakliye, NakliyatÇerkezköy Nakliye, NakliyatKapaklı Halı Yıkama, Koltuk Yıkama