Konu, Haber ve Duyurular

Nakliye Yedek Kargo

Nakliye Yedek Kargo Soğutucu yüklerin küresel taşımasında rakipsiz müşteri hizmetleri ve uzmanlık. Çorluda konteynırınızı aldığımız andan kapınıza geldiği anda soğutulmuş kargonuzun durumunun korunmasının önemini anlıyoruz.

NAKLİYE YEDEK KARGO Günümüzde küreselleşme eğilimi ve gittikçe büyüyen reefer pazarıyla güçlü bir hizmet sunumunu geliştirdik ve dünyanın en büyük reefer konteyner filolarından birini yaptık.

ÇOR-TAŞ NAKLİYE YEDEK KARGO Neden yükleyici kargo sağlayıcınız olarak MSC’yi seçmelisiniz?

Üstün global kapsama alanı – tüm dünya ticaret merkezlerini birbirine bağlama
1,000 kişilik reefer uzmanı – çok disiplinli reefer uzmanı ekipleri sorunsuz ve istikrarlı operasyonlar

Küresel hedeflere haftalık ve düzenli nakliye hizmetleri
Sevkıyatın düzenli ve sık izlenmesi – yüklü konteynırın teslim alınmasından son varış noktasına kadar
Global ortak, ancak yerel ekipler – her türlü bozulabilir kargo taşımacılığında güçlü deneyime sahip
Kara, demiryolu ve deniz boyunca özel olarak tasarlanmış uçtan-uca taşıma çözümleri

Nakliye Yedek Kargo

Nakliye Yedek Kargo

Dünyanın lider filot filosu – dünyanın en gelişmiş filolarından biri olarak filomuzu büyüttük
Seyahat öncesi muayene (PTI) kontrolleri – kapsamlı bir PTI, ihtiyaçlarınızı karşılamak için en iyi hizmeti ve ekipmanı garantiler.
Bizim reefer uzmanlarımız

Reefer konteyner filomuzu geliştirdik, ancak daha da önemlisi, dünya çapındaki ajanslarımızda reefer uzmanları ekipleri kurmamızı sağladık. MSC’de, müşterilerimizin yüklerinin durumunun, yüklendiği andan teslim noktasına ulaştığı andan itibaren korunmasının önemini anlıyoruz. Meyve ve sebze, et, balık, kümes hayvanları, süt ürünleri ve ilaçları gibi taze ürünler de dahil olmak üzere uzun yıllar boyunca soğutulmuş ve dondurulmuş ürünlerin taşınmasında güçlü tecrübe ve uzmanlığa sahibiz.

1,000 kişilik reenper uzmanımız, soğutulmuş gönderinizin hazırlanışının her adımında sizi destekleyecektir.

Uçtan uca telsiz nakliye hizmetleri

2016 yılında, MSC, 1.25 milyon TEU’luk reefer kargosu üzerinden nakliye gerçekleştirdi. MSC’nin hizmetleri limanın çok ötesine geçiyor. Karayolu, demiryolu ve mavna ile iç nakliye hizmeti sunuyoruz. Komple modüler ağımızı kullanarak, müşterilerimiz gerçek bir kapıdan kapıya hizmete güvenebilirler.

Nakliye Yedek Kargo NAKLİYE YEDEK KARGO, 48 ülkede lojistik bir yere sahiptir ve yılda beş milyon koleksiyon ve teslimat yönetmektedir. MSC’nin bağlı kuruluşu Medlog kamyon, depo ve depolara yatırım yaparak 5.000 kişilik bir ekiple operasyonunu yönetiyor. Limanlar ve terminallerdeki yatırımımızla birlikte – MSC gerçek bir lojistik sağlayıcısı oldu.

Seyahat öncesi tetkiklerimiz

Nakliye Yedek Kargo Yeniden çalışan ekiplerimizin başlıca amaçlarından biri, müşterilerimize ihtiyaçlarını karşılamak için en iyi hizmeti ve ekipmanları sunmaktır. Müşterilere bırakılmadan önce, her bir soğutucu kabının kapsamlı bir ‘ön gezi’ muayene (PTI) gerçekleştiriyoruz. Bu denetim şunları içerir:

Kir ve kokuları gidermek için temizlik
Kabın içini gıda kalitesine uygunluğundan emin olmak için kontroller
Makinenin endüstri standardı için çalıştığından emin olmak için yapılan kontroller
Kap sıcaklığının seçilen doğru noktaya indirildiğinden emin olma
Çekler tamamlandıktan sonra, denetimi tamamlayan kişinin tarihi, saati ve adı konteynerin üzerindeki bir etikette belgelendirilir. Bu, her zaman temiz, hasarsız, güvenli konteynerler ve sıcaklık bakım makineleri almanız anlamına gelir; bunların hepsi mükemmel durumda.

İhtiyaçlarınızı tartışmak için bizimle iletişime geçin.

Her ne mal gönderiyorsanız ve nereye giderseniz gidin, MSC bunu sizin için düzgün bir şekilde idare eder.

Nakliye Yedek Kargo Soğutucu yüklerin küresel taşımasında rakipsiz müşteri hizmetleri ve uzmanlık. Çorluda konteynırınızı aldığımız andan kapınıza geldiği a Bizim özel soğutuculu ekibinin bir üyesi ile temas almak tüm soğutuculu sorular ve rezervasyonlar ile yardımcı olmak için mümkün olacak.

Bir önceki yazımız olan Tekirdağ Çorlu Şehirler Arası Nakliyat başlıklı makalemizde Ambar Firmaları, Çorlu Şehirler Arası Nakliyat ve Çorlu'dan Ankara Nakliyat hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Etiketleri:

0 yorum

Konuya Yorum Yapınız

You must be logged in to post a comment.


Çerkezköy evden eve nakliyatÇerkezköy Evden Eve TaşımaKapaklı Evden Eve NakliyatÇerkezköy Halı Yıkama, Koltuk YıkamaÇerkezköy Halı Yıkama, Koltuk YıkamaÇerkezköy Nakliye, NakliyatÇerkezköy Nakliye, NakliyatKapaklı Halı Yıkama, Koltuk Yıkama