Konu, Haber ve Duyurular

Lüleburgaz Nakliyat

Lüleburgaz Nakliyat TRAKYA BÖLGESİNDE NAKLİYAT HİZMETLERİ VEREN ÇOR-TAŞ NAKLİYAT TRAKYA NIN TÜM İLLERİ İLÇELERİDE

DE HİZMET VERİRKEN LÜLEBURGAZ NAKLİYAT HİZMETLER İNİDE VERMEKTEDİR LÜLEBURGAZ

NAKLİYAT ŞEHİRLER ARASI ŞEHİR İÇİ NAKLİYE TAŞIMACILIK NAKLİYAT EVDEN EVE NAKLİYAT LÜLEBURGAZ TIR LÜLEBURGAZ KAMYON LÜLEBURGAZ

 

Lüleburgaz Nakliyat

Lüleburgaz Nakliyat

Ekipman ve ürünleri nasıl taşıdığımıza giderek daha fazla yatırım yapmaya başlayınca, birçok kamyon şirketi için öncelikli olarak temiz, profesyonel bir görüntü öngörmektir. Kamyon şirketleri daha temiz bir filo tutarak, profesyonel bir görüntü sunabilir, bakım masraflarını hafifletebilir ve kamyonlarının hasar görmesini önleyebilir.

Tanker, uzun mesafe, çiftlik veya servis kamyonları olsun, düzenli yıkama, çalışan bir filonun bakımının ayrılmaz bir parçasıdır ve sürücüleri güvenli ve mutlu tutmaktadır. Bu düzenli yıkama, büyük miktarlarda kirli su ve katı madde oluşturur. Birçok şirket bu suyu uzaklaştırabilir ancak bu maliyeti ortadan kaldırmanın daha etkili bir yolu suyun geri dönüştürülmesi ve yeniden kullanılmasıdır.

Ticari Araç Yıkama ( CT Serisi ) Sistemleri, kamyon ve nakliye endüstrileri için üretilmiş ve üretilmiş, ağır hizmet tipi, çok kademeli geri dönüşüm ve deşarj sistemleridir.

Kamyon Yıkama Su Arıtma Sistemi
Ticari Kamyon Yıkama Sistemleri, kamyon ve nakliye endüstrileri için üretilmiş, üretilmiş, ağır hizmet tipi, çok kademeli geri kazanım ve deşarj sistemidir.
Bu filtrasyon işleminin ilk aşaması, katı madde taşıma sistemidir. Müşterilerimize, suyu bir sonraki filtreleme aşamasına kadar çalıştırmadan önce mümkün olan en fazla miktarda katı maddeyi ortadan kaldırmak için siteye özel çözümler geliştiriyoruz.

Herhangi bir yağın sudan ayrılması için su, daha küçük asılı katıları, yağ ve suyu ayıran paslanmaz çelik yağ-su ayırıcı ile işlenir. Herhangi bir çöktürülebilir katı madde ve dağınık emülsifiye edilmemiş yağlar, bu aşamada filtrasyonda uzaklaştırılır.

Yağlı su ayırıcıdan sonra, suyun boşaltılması veya herhangi bir kirleticiyi 10 mikronun altına düşürmek için harmanlanmış aktif karbon ve korona boşaltılmış ozon kullanan son derece etkili bir filtreleme işlemi kullanılarak son bir filtreleme basamağından geçirilebilir, Emülsifiye edilmiş yağlar, mumlar ve diğer uçucu organik bileşikler dahildir.

TW SERİSİ STANDART ÖZELLİKLER:

Paslanmaz Çelik Yapı
Yüksek Verimli Pompalar
Corona Deşarj Ozonlama Sistemi
Katı Madde Taşıma ve Ayırma
TSS ve SİS Azaltma
Çok Kademeli / Çok Geçişli Filtrasyon
Basınçlı Harmanlanmış Karbon Parlatma Filtresi
Otomatik Yıkama Öncesi Filtreler
PLC kontrolörlü NEMA 4X Kontrol Paneli
Atık su arıtma sisteminin verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için bulunduğunuz yere bağlı olarak birçok seçenek mevcuttur:

OPSİYONEL ÖZELLİKLER:

Mevcut ekipmanlarla konfigüre edilebilir
SCADA ve uzaktan izleme
UL / CSA Listeleme
Taşınabilir ekipman oda
Yağmur Değiştirme Sistemleri
Yağmur Suyu Hasat Sistemleri
Kimyasal / Asit / Tuzlulukta Dirençli Pompalar ve Bileşenler
ORP / pH kontrol sistemi

 

Lüleburgaz Nakliyat KAMYONET VE KARA YOLLARI NAKLİYE HİZMETLERİ VERMEKTEDİR,

Bir önceki yazımız olan Çorlu Nakliyat Çorlu Nakliyeciler başlıklı makalemizde +çorlu +nakliye+ borsası, +çorlu +nakliyeciler +sitesi +çorlu +nakliyeciler +sitesi +nerede ve +çorlu +nakliyeciler +sitesi adresi hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Etiketleri: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 yorum

Konuya Yorum Yapınız

You must be logged in to post a comment.


Çerkezköy evden eve nakliyatÇerkezköy Evden Eve TaşımaKapaklı Evden Eve NakliyatÇerkezköy Halı Yıkama, Koltuk YıkamaÇerkezköy Halı Yıkama, Koltuk YıkamaÇerkezköy Nakliye, NakliyatÇerkezköy Nakliye, NakliyatKapaklı Halı Yıkama, Koltuk Yıkama