Konu, Haber ve Duyurular

Kamyonet Nakliyesi Çorlu

Kamyonet Nakliyesi ÇorluÇorlu Nakliyeciler Çor-Taş Nakliyat olarak kamyonet taşımacılığında hafif yükler inizde çözümler üretmekteyiz her türlü kamyonet türü araçlarımızla nakliyat işlerinize anında çözümler bizde. 30 u aşkın araç filomuzda bulunan kamyonet panel van duoblo kamyon kırk ayak tır araçlarımızla taşımacılıkta hizmet sunmaktayız

Kamyonet Nakliyesi Çorlu Karayolu taşımacılığı Perdeli römorklar ile uluslararası karayolu taşımacılığı

Kamyonet Nakliyesi Çorlu

Kamyonet Nakliyesi Çorlu

Kamyonet Nakliyesi Çorlu Kısa sürede Avrupa’da boyunca mal toplama (tam kamyon yükleri / FTL) bizim son derece yetenekli ağ üzerinden garantilidir seçilen taşıma ortakları biz son 60 yılda inşa etmişlerdir.

Karayolu taşımacılığında LKW WALTER, tüm taşımacılığın verimli ve ekolojik olarak olabildiğince etkin bir şekilde yürütülmesine özellikle önem verir : Akıllı ulaşım planlama yazılımı
Sessiz ve düşük emisyonlu kamyonlar
Yuvarlak geziler ve üçgen geziler
Son telematik sistemleri
Kamyonet Nakliyesi Çorlu taşımacılık ortaklarının dikkatli seçimini garanti eder. Bu, Kalite Yönetim Sistemimizde yer alan bağlayıcı kriterlere göre yapılacaktır.
Uzmanlığımızdaki bilgi birikimi, müşterilerin trafik akışlarını spesifik gereksinimleri göz önünde bulundurarak optimum şekilde birleştirmektir; böylece boş kilometre ve bekleme süreleri en aza indirgenir.

Kamyonlar veya pikap kamyonları, otomobil endüstrisinin atıcılarıdır. Çeşitli kargo taşımak için açık, düz bir yatak bulunan kamyonet, üç kabin seçeneği ile donatılabilir.

Bir kamyona bakmak, belirli bir yaşam tarzı için doğru tür seçmek çok zor olabilir. Bir alıcı için ciddi bir şekilde ihtiyaçlarını fark etmek ve kapasitesi çok sınırlı veya fazla olan bir kamyon satın almamak akıllıca olacaktır. Yolcu hacmi bakımından, düzenli taksi şoförleri tek sıralı oturma sağlarken, genişletilmiş bir taksi ek yolcular için arka koltuk odası ekler.

Gelişmiş arka koltuk erişilebilirliği sağlamak için mürettebat kabin kamyonları son derece kolaylık sağlayan dört kapı kabinleri sunar. Bir kamyonun sözde tonajı da alıcılar için bir düşüncedir.

Genel amaçlı tam boy kamyonlara genellikle yarı ton modeller denir. Ford F-150 gibi yarım tonluk kamyonlar, taşıtlarını makul yük taşımak veya küçük tekneler gibi nesneleri çekmek için kullanan müşterilerin çoğunluğu için yararlıdır.

Profesyonel sınıf veya ağır hizmet olarak derecelendirilmiş kamyonlar, üçte bir çeyrek ve bir tonluk tonaj oranları da mevcuttur. Ram HD gibi üç çeyrek ve bir tonluk kamyonlar, yarı tonlu bir modelden daha fazla yük

Kamyonet Nakliyesi Çorlu Kombine Taşımacılık Sürdürülebilir ve esnek

Kombine taşımacılıkta, kamyonlar, trenler ve gemi gibi farklı taşıma modları, ulaşımı mümkün olduğunca çevre dostu ve maliyet açısından verimli bir şekilde ele almak için optimum bir şekilde birleştirilmiştir.

Uzun mesafeler için tren / gemi (çevre dostu taşımacılık)
Besleyici hizmetleri için Kamyonlar (esnek toplama ve teslimat)
Kombine Taşıma nasıl çalışır? Kombine Taşımacılık için 7 iyi neden

1) Yük kapasitenizi sabitleyin
Avrupa’da karayolu taşımacılığı sürekli artmaktadır. Pik saatlerde nakliye alanı sınırlıdır. Birleşik taşımacılıkta uzun vadeli ek sabit yük kapasitelerini güvenle sağlayın!
Kombine Taşıma nasıl çalışır?
2) trafik sıkışıklığını, sürüş yasağını ve taşıma kısıtlamalarını unutun
Demiryolları ve gemi taşıma modları, hafta sonları, gece veya resmi tatil günlerinde araç yasaklığına tabi değildir ve trafik sıkışıklığına asla uğramazlar.
3) Modern ekipman – kolay ve güvenli yükleme nVinçle kaldırılabilen 7000’den fazla römork – EN 12642 XL uyarınca sertifikalandırılmıştır – sevkıyatlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde ele almanızı sağlar.
Kombine taşıma araçları

4) GPS izleme dahildir
Tüm römorklar telematik sistemi ile donatılmıştır. Yani malların nerede olduğunu daima biliyorsun.

5) Yükleme kapasitenizi artırın – harcamalarınızı azaltın
Kombine Taşımacılık, 29 tona kadar daha fazla yükleme ağırlığı sağlar. Bu, yükleme ve boşaltma işlemlerini azaltırken, yönetim harcamalarını ve maliyetlerinizi de azaltır.
6) Yüksek esneklikten yararlanın

Yükleme veya boşaltma sırasında personel kaynaklarınızı daha etkili kullanmak ve en yoğun zamanlardan kaçınmak ister misiniz? Daha sonra stand römork sistemimizi kullanın. Eşyalarınızı şimdi, daha sonra veya gece yükleyip yükleyemeyeceğiniz konusunda esnek bir karar verin! Bu yükleme personelinizin tam kapasitede kullanılmasına ve masraflı gecikmelerden ve ek personel maliyetlerinden kaçınmanıza yardımcı olacaktır.

7) Çevreye ve sosyal sorumluluka katkınız

Karayolu taşımacılığı ile ilgili kirli madde emisyonlarını, özellikle de sera gazı CO2’sini önemli ölçüde azaltabilirsiniz. Tarafından ~% 55 kombine taşımacılık olarak “demiryolu” tarafından ~% 75 kombine taşımacılıkta “Kısa Mesafeli Denizyolu Taşımacılığı”. Çevre, toplum ve en önemlisi, müşterileriniz bunun için size teşekkür edecek!

Bir önceki yazımız olan Evden Eve Nakliyat başlıklı makalemizde Çerkezköy, Çorlu ve Çorlu +Nakliye +Şirketleri +Çorlu hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Etiketleri: , , , , , , , , ,

0 yorum

Konuya Yorum Yapınız

You must be logged in to post a comment.


Çerkezköy evden eve nakliyatÇerkezköy Evden Eve TaşımaKapaklı Evden Eve NakliyatÇerkezköy Halı Yıkama, Koltuk YıkamaÇerkezköy Halı Yıkama, Koltuk YıkamaÇerkezköy Nakliye, NakliyatÇerkezköy Nakliye, NakliyatKapaklı Halı Yıkama, Koltuk Yıkama