Konu, Haber ve Duyurular

Çorluda Nakliyeciler

Çorluda Nakliyeciler, Şehirler Arası NakliyatÇоrlu Naklіye Evden Eve Nakliyat, Parsiyel taşımacılık,Parça Eşya Taşıma,Büro, Ofis ve İş yeri Taşımacılığı,Şirket Taşımacılığı,Parsiyel Taşımacılık,Fuar Taşımacılığı,Arşiv Taşımacılığı,Askılı Tekstil Taşımacılığı,Büyük ve Küçük Araç Organizasyonu,Sahne Sitemleri Çorluda Nakliyeciler Çorlu Nakliyat şehirler arası nakliyat Türkiye nin 81 il ve ilçesine konuçlanmış geniş çaplı hizmet ağı ile bu sektörde her zaman zirvede olmayı başarmış, bu hızmetleri alan müşterilerinin güven ve memnuniyet dahillinde, bu güveni ve bulunduğu konumu koruma adına çalışmalarını sürekli kalitesi ile orantılı olarak yükselterek hizmet vermeye devam etmektedir.

Çorlu’dan yurt içi diğer tüm il ve ilçelere şehirler arası taşımacılık firması, , Çorluda Nakliyecileri şehirler arası nakliyat araç fiyatları, şehirler arası ambar taşıma ya da nakliye hizmetli, ağır yük nakliyat firması arayanlar; doğru adrestesiniz. Şehirler arası nakliyat hizmeti en uygun ve kaliteli fiyata, titiz ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Çorluda Nakliyeci Şehirler arası nakliyat bizim işimiz…
Yıllardır Türkiye nin yükünü biz taşıyoruz ve taşımaya bu profesyonel kadromuz ile devam edeceğiz. Ambarlardan, Limanlardan, fabrikadan iller arası nakliye hizmet talepleriniz için 7/24 bizlerle iletişime geçebilirsiniz Nakliyeciler Nakliyatı,Para Kasası Ve Piyano Taşımacılığı,Dershane Taşımacılığı, Çоrlu Naklіye

Çorluda Nakliyeciler çorlu evden eve nakliyat, çorlu evden eve, 

Çorluda Nakliyeciler

Çorluda Nakliyeciler

çorlu nakliyat, çorlu nakliyat firması, çorlu nakliyat firmaları,

çorlu evden eve nakliyat firması, çorlu evden eve nakliyat firmaları,

evden eve nakliyat, nakliyat, çorlu, taşımacılık, çorlu asansörlü nakliyat, Çоrlu Naklіye

Nakliyat ve Lojistik Hizmet Sağlayıcıları Birliği), 1986 yılında kurulmuştur. Birliğin yetkili nakliyecilik ve lojistik firmaları olan 414 üyesi bulunmaktadır. Üye ileticilerin yanı sıra firmalar belirli modlarda ağırlık vermeye özel olarak uzmanlaşmıştır Karayolu, hava, denizyolu taşımacılığı, demiryolu ve giderek her türlü ulaşım modeli, yani çok modlu taşımacılık.

 

Bununla birlikte, küresel eğilim, taşımacıları bir seferden daha fazla nakliye moduna dahil olmak için giderek daha fazla şart koyuyor. Başka bir deyişle, bugünün küresel zincir tedarikinde, ihracatçılar ve ithalatçılar arz zinciri boyunca farklı nakliyecilerle irtibat kurarak ulaşımın her aşamasında endişelenmek istememektedirler. Tek bir nakliyeciyi, nakliye sürecini, malları en son varış noktasına çekip teslim etmeden organize edecekleri bir nakliyat için bakıyorlar. UTIKAD’ın başlıca işlevlerinden biri, hükümet kuruluşları vasıtasıyla ve uluslararası platformlarda sanayici adına girişimcilerin, çok yönlü taşımacılık konusundaki artan talepleri karşılamak için görünüşte olmayan, hızlı, emniyetli ve verimli ulaşım süreçleri için yollar açmasıdır.

 

Ardından onun temsil ettiği yönlendirme endüstrisinin desteğiyle bir ilişki olarak, aynı zamanda kabul edilen bir sivil toplum kuruluşudur ve iletme endüstrisini devlet makamlarına, diğer sivil toplum kuruluşlarına ve uluslararası kuruluşlara temsil etmeye her zaman hazırdır. Kuruluşlar ve platformlar.

UTIKAD, Türk nakliye ve lojistik endüstrisini uluslararası düzeyde temsil etmenin de bir aracı. UTIKAD, dünyanın ulaşım alanındaki en büyük sivil toplum kuruluşu olan Uluslararası Nakliye Taşıyıcıları Federasyonu (FIATA) ‘nın aktif bir üyesidir. Üstelik UTIKAD, aynı zamanda kendi türünün en büyük ve en eski kurumu olan Avrupa Birliği Taşımacılık ve Lojistik Örgütü inisiyatif aldı ve Türkiye, İran Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan Cumhuriyeti, Pakistan,  ve Teşkilatı’nın iletici ortaklıkların işbirliği dalı olan ECOLPAF’ın aktif bir ortağı oldu.

UTIKAD’ın yansıttığı konunun geniş bir resmini tasvir etmek için, üye şirketlerin Air & Rail’de% 95, Ocean ve Road’da% 65’i, yaklaşık 50.000 kişilik bir iş gücü ile desteklenen faaliyetleri var.
Faaliyetler depolama, gümrük işlemleri, paketleme, dağıtım, günümüz dünyası lojistik kavramının bir bütün olarak ayrılmaz fonksiyonları mal montaj üzerinde durularak tedarik zinciri imkanları bulunmaktadır.

UTIKAD’ın hedefleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Sektörün çıkarlarını temsil etmek, teşvik etmek ve korumak için,
  • Endüstrinin standart ticaret koşullarını oluşturup sürekli yenileyerek, etik ve finansal geçerliliği de dahil olmak üzere üyeleri arasında yüksek düzeyde bir mesleki davranış standartını teşvik etmek.
  • Endüstride standardizasyona ulaşmak için çaba harcayın
  • Mesleki eğitim programlarını ve yayınlarını düzenleyerek sektördeki insan kaynaklarının kalitesini yükseltmeye yardımcı olun.
  • Türkiye’de uluslararası taşımacılık servis endüstrisinin planlanması, geliştirilmesi ve bakımında yardım eli uzatın.
  • Dünya üzerindeki Türk ticaretinin genişlemesine destek olun.

UTIKAD profesyonel alanda, karayolu, hava, demiryolu, çok modlu nakliye ve

 

lojistik alanlarında faaliyet gösteren üyelerine aynı zamanda belirli bir mesleğin faaliyetlerini temsil eden bir dernek olarak danışmanlık hizmetleri de sunarken,

 

da aynı zamanda tüm çabaları Her kurumsal düzeyde karşılaşılan sorunlara yapıcı çözümler üretmek.

Çorluda Nakliyeciler vizyonumuz:

Ülkemizin ve dünyanın her yerindeki lojistik yapılarını ve tedarik zincirlerini akılcı,

 

ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla ve üyelerimizin ülkemizin lider lojistik ve ulaştırma birliği olarak sağladığı gücü kullanarak projelendirmek

ve optimize etmek için her türlü gelişmeye ve ilerlemeye öncülük etmek.

Çorluda Nakliyeciler Türk lojistik sektörünü ve dernek üyelerini ulusal ve uluslararası düzeyde temsil ederek,

 

ektörün uluslararası standartlarda sürdürülebilir büyümesine katkıda bulunmak, dernek üyelerinin ilerlemesini destekleyen faaliyetlerde bulunmak.

 

endüstrimiz genelinde Türkiye’deki uluslararası mekanizmalara hizmet eden kurum ve kuruluşların bir bütün olarak brifinglenmesiyle,

sunulan hizmetlerin standartlarının uluslararası seviyelere ulaşmasını sağlamak adına bir konuşmacı olarak hareket ederek

 

Türkiye nakliye sektörünün dünyadaki tüm bölgelerindeki güncel gelişmeleri izlemekte ve

tüm bunlarla birlikte ulusal çıkarları da gözlemlemek stratejik bir görev üstleniyor.

Çorluda Nakliyeciler çorlu asansörlü evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat, Çоrlu Naklіye

asansörlü evden eve nakliyat Çоrlu Naklіye

Bir önceki yazımız olan Evden Eve Nakliyat başlıklı makalemizde Çerkezköy, Çorlu ve Çorlu +Nakliye +Şirketleri +Çorlu hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Etiketleri: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 yorum

Konuya Yorum Yapınız

You must be logged in to post a comment.


Çerkezköy evden eve nakliyatÇerkezköy Evden Eve TaşımaKapaklı Evden Eve NakliyatÇerkezköy Halı Yıkama, Koltuk YıkamaÇerkezköy Halı Yıkama, Koltuk YıkamaÇerkezköy Nakliye, NakliyatÇerkezköy Nakliye, NakliyatKapaklı Halı Yıkama, Koltuk Yıkama