Konu, Haber ve Duyurular

Çorlu, Lojistik

Çorlu, Lojistik, Çorlu,  Nakliye, Nakliyeciler, Nakliyat Çorlu Lojistik; ulusal ve uluslararası taşımacılık alanlarında kusursuz hizmet vermek amacıyla İstanbul ve Tekirdağ Çorlu merkezinde entegre lojistik hizmetleri yapılandırılmıştır.

Uluslararası kara, hava, deniz ve demiryolu taşımacılığı organizasyonu, depolama, yurtiçi dağıtım, taşıma ve gümrük hizmetleri sağlayarak, özelleştirilmiş lojistik çözümleri üreten sektörün lider isimlerinden biri olma yolunda ilerliyoruz. % 100 yerli sermaye yapısına sahip ve kaliteli odaklı hizmet anlayışıyla hizmet veren bir şirkettir. Ana görevimiz müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve tedarikçilerimizi memnun etmektir. Bu amaçla kurduğumuz firmamız hedeflerine çok hızlı bir şekilde ulaşmıştır.

Çorlu olarak, çalışanlarımızın rekabet gücünü arttırmak, sosyal ve fiziksel çevreyi özenle korumak için müşterilerimize güvenilir, üstün kaliteli ve katma değerli hizmetler sunmaktan gurur duyduğu bir şirket olmaya kararlıyız.

Kalite politikamız
– Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak kabul edin ve yayılmasını sağlayın.

– Sektörde “uzman firma” olarak algılanacak.

– Yönetim tarafından desteklenen toplam kalite eğitim faaliyetlerini sürdürmek, personelin kişisel gelişimini profesyonel olarak ve bir kurumda takip etmek.

– Müşteri memnuniyetini sağlamak ve müşteri memnuniyetinin sürekliliğini arttırmak.

 

Çorlu, Lojistik Kurumsal Değerlerimiz

 

– İnsana ve çevreye saygı,

– Yaratıcı ve yenilikçi olun

– Ticaret etiği

– Müşteri memnuniyeti her zaman ön paneldedir

– Meslektaşlarımızın memnuniyeti

– Mükemmel iş akışı

Çorlu Nakliye Çorlu Nakliye Firmaları
Çorlu Taşımacılık Firmaları Firmamız Çorlu kenti ile Çorlu illeri arasındaki kamyon, kırkayak, kamyon ve parça için yük nakliye hizmetleri vermektedir. Şehirler arasında deneyim taşımayı gerektiren bir şirkettir. Firmamız bu alanda deneyimli çalışanlar ve güvenilir oluklu denizcilik firmaları arasında yerini almıştır.
Kuruluşundan bu yana; uygun fiyat, sigortalı, hızlı ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile Çorlu il / ilçe ve yakındaki şehri genel olarak şehirlerarası taşımacılık hizmeti vermektedir.Çorlu nakliye fiyatları; Nakliye makamları sizden alınacak boyut ve ölçüm bilgileri veya nakliye ücretleri hakkında Çorlu nakliye fiyatları hakkında yapılacak keşiflerin gerekli hesaplamaları hakkında bilgi verecektir.İletişim telefonlarımızla hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi edinebilir ve gönderim ücretlerimizi öğrenebilirsiniz.Sizinle iletişim kurmadan önce, bize daha net ve hızlı bilgi vermek için aşağıdaki bilgileri hazırlamanızı öneririz:Tahmini kargo ağırlığı
Taşınacak kargonun büyüklüğü
Yükün fiziksel özellikleri (çuvallar, koliler, paletler, vb.)
Taşınacak ürünlerin taşınamayacağı ve taşınamadığı bilgisi
Taşınacak ürünün türü (sıvı madde, kimyasal madde, asılı ürün, vb.)
Nakliye için tercih edilen zaman
İstediğiniz taşıma türü (tam yük veya kısmi yük)
Kendi özel filonuzu, ekibinizi ve kuruluşunuzu yatırım yapmadan kurmanıza gerek kalmadan, talepleriniz doğrultusunda gerekli olan kapasite ve türe sahip araçları, ekipmanları ve personeli sunuyoruz.

Yani sürekli yatırım yüküne yatırım yapmanız gerekmez, mükemmel bir İç ve Kentsel ulaşım ve dağıtım hizmetine sahip olursunuz.

Yakında keşfedeceğimiz teknolojik alt yapımızla, dil sistemlerinizle bütünleşebilir, yerel ve yerel dağıtım ile ilgili gerekli bilgilere aynı anda erişebilir ve koordinasyon ve rehberlik sağlayabiliriz.

Anahtar Kelimeler: Çorlu Nakliye, Çorlu Nakliye Şirketleri, Çorlu Nakliye Fiyatı, Çorlu Nakliye Şirketleri, Çorlu Nakliye Deposu

Bir önceki yazımız olan Evden Eve Nakliyat başlıklı makalemizde Çerkezköy, Çorlu ve Çorlu +Nakliye +Şirketleri +Çorlu hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Etiketleri: , , , , , , , , , ,

0 yorum

Konuya Yorum Yapınız

You must be logged in to post a comment.


Çerkezköy evden eve nakliyatÇerkezköy Evden Eve TaşımaKapaklı Evden Eve NakliyatÇerkezköy Halı Yıkama, Koltuk YıkamaÇerkezköy Halı Yıkama, Koltuk YıkamaÇerkezköy Nakliye, NakliyatÇerkezköy Nakliye, NakliyatKapaklı Halı Yıkama, Koltuk Yıkama